Recenzii ale clienților
4.8 de 5
4 opinii
5 stele
75 %
4 stele
25 %
3 stele
0 %
2 stele
0 %
1 stele
0 %
Todo perfecto.
Os doy un 10,chicos!! Serios, formales y super amables, no dudéis de mis futuras compras, abrazos!!
Publicat pe 2019-05-29 de Angel
Publicat pe 2020-05-27 de Gonzalo
Publicat pe 2020-04-28 de António
Publicat pe 2019-03-09 de Killian