Recenzii ale clienților
5 de 5
8 opinii
5 stele
100 %
4 stele
0 %
3 stele
0 %
2 stele
0 %
1 stele
0 %
Polecam
Koszulka bardzo fajna
Publicat pe 2024-11-09 de Katarzyna
Bellissima maglia solo ordinata troppo grande
Publicat pe 2024-04-23 de Eleonora
Sztos!🔥
Bardzo dobra jakość materiału, z idealną dokładnością wydrukowane logo🔥
Publicat pe 2024-03-17 de Magdalena
Publicat pe 2025-04-24 de Mari Cruz
Publicat pe 2024-12-25 de Dirk
Publicat pe 2023-11-18 de Metin
Publicat pe 2023-08-17 de Daniel
Publicat pe 2023-08-15 de Yolanda